Moderator: Redaktion
Likenoother skrev:kolade mitt vin nummer som ska vara leverans 17 december för en LR men ingen matchning , så antar min bil inte kommit till sverige ännu :/
fjalar skrev:Jag väntar på en vit LR, skulle tagit leverans igår men de ringde i förra veckan och berättade läget och hoppades kunna leverera ut bilarna nu på fredag.
Vet Du hur lång tid det brukar ta och är det rimligt att jag kan förvänta mig att hämta min bil före helgen?
Har varit utan Model 3 i snart en månad och abstinensen är påtaglig!
iohrlund skrev:Kollade car.info VIN-numret på vår Kina-3:a som kommer i december. Den är reggad som en Long Range med 75 kW-batteri? Har inte fått fel VIN för den är också reggad som tillverkad i Kina.
Franz skrev:fjalar skrev:Jag väntar på en vit LR, skulle tagit leverans igår men de ringde i förra veckan och berättade läget och hoppades kunna leverera ut bilarna nu på fredag.
Vet Du hur lång tid det brukar ta och är det rimligt att jag kan förvänta mig att hämta min bil före helgen?
Har varit utan Model 3 i snart en månad och abstinensen är påtaglig!
viewtopic.php?f=51&t=14939&start=50#p306423
Användare som besöker denna kategori: Ilcabrone, LeffeP och 8 gäster