Jag vet att vissa hade problem att hitta toaletter när herrgården är stängt, men det finns i allafall gott om buskar där

Moderator: Redaktion
Men det här var ju fantastisk läsning! Klart det ska löna sig att ha en SC! Och på den här tråden låter det ju som att just denna SC är något alldeles extra. Hoppas vi får se ännu fler laddare på särskilt intressanta och bra platser!Axdig skrev:
Låter ju toppen, hoppas han kan ha öppet eller i alla fall fixa något för dem Teslaägarna som passerar på vintern nu när han upptäcker hur många som kommer dit för att ladda.Axdig skrev:
Låter ju rimligt, för där har väl inte beläggningen varit allt för hög sedan antalet laddare längs E4 byggts ut?Gustafsson skrev:Får man gissa att Toftaholm blir en av de som öppnas för andra märken?