
Detta får mig tro att det ligger en för de som inte vet en dold trevlighets-gen från hojåkare bland oss, (som kanske inte visste)?
Att bilförare hälsar på varann är rätt sällsynt (räknar bort buss och annan yrkes trafik), då de verkar vara fullt upp om att vara "kungen"eller proffstyckare bakom ratten.. för att inte nämna de som blir en annan person bakom ratten - en sorts annan ofta aggressiv personlighet, läskiga typer.
Men åter till det härliga ... riktigt trevligt efter alla år att åter få uppleva ngt liknande inte bara på MC utan nu i Tesla

Hoppas nu ingen över-entusiasmeras nu och blir dålig förare för det är fullt upp med att hälsa .. NÄMEN visstja vi åker ju Autopilot - Nå pråblems! (med förstås övervakande öga på att allt är i ordning

ha det gott och mys på på vägarna!

PS. bra fullt på SC i Sundsvall idag... ser ut som att en OK/Q8 laddare (i samarbete med EON) är klar snart och ser ut att bli två till inom kort. DS.